7 tipů na Halloween

kategorie: Tipy | 0
Milovníci dýní a svátku Halloween jsou posledních pár dní ve střehu. Je totiž jejich čas. Dýně dozrály a dělají nám radost nejen v kuchyni, ale těší naše oči jako třeba dekorace. K tomu se přidává nový svátek, tedy u nás poměrně nový, svátek všech svatých, nebo-li Halloween.
A protože se dá úplést nebo uháčkovat prakticky cokoliv, vybrala jsem pro Vás 7 tipů na dýňové/halloweenské tvoření.
Prvním tipem je tahle nádherná, sošně stavěná dýně. Sice se nedá vydlabat, ale zase vám vydrží pěkná několik let. Návod na ní najdete na tomto blogu.

Pokud máte rádi čisté linie, jemné a nenápadné barvy, můžete si uháčkovat třeba takovouhl smetanovou dýni.

zdroj:http://andrellaliebtherzen.blogspot.cz/

Na dýních je skvělé, že není jeden předepsaný odstín, máme dýně v různých odstínech oranžové, okrové, některé jsou zbarvené až do tmavé zelené…Můžete si udělat každou jinou a pořád to bude dobré!

Když už jsem u těch dýní, nesmím zapomenout na roztomilou dýňovou čepičku. Návod v češtině najdete na stránkách DROPSU.

A teď nějaká ta halloweenská dekorace. Co byste říkali na netopýří podložku? Opět ho najdete na stránkách DROPSU a doporučuji se tam trochu rozhlédnout, návodů na toto téma je tam víc.

Každý správný svátek má i nějakou výzdobu na větvičky. Tady máte minidýně a k tomu miniduchy. No nejsou roztomilí? Tady s můžete stáhnout návod.

Zombie obal není pro každého, ale jistě si své příznivce najde. Já bych ho sice nenosila, ale jinak se mi vlastně líbí. Nejlepší je detail vypadlého oka.

A to nejlepší na konec. Pořádně drsňácké polšáře. Dovedu si představit, že by taková dekorace potěšil anejedno náctiletého

Doufám, že Vám tipy přišly vhod a přeji vám příjemný a poklidný podzim,

Pavlína

Zanechte komentář