Jak jsem se činila

kategorie: Zápisník | 0

Minulý týden jsem sbalila sebe a děti a vyrazili jsme všichni vstříc novým zážitkům. Syn měl ve škole jarní prázdniny a já už se na dovolenou těšila od loňska, kdy na ní nebylo moc času.

Ehm,  za výrazem „sbalila jsem sebe“ hledejte „sbalila jsem si klubíčka, resp. sbalila jsem si hodně klubíček“. Náše dovolená měla být celkem na 5 dní, což si žádalo preventivně větší zásobu. Co kdyby bylo víc volného času a já všechno dokončila? Hrozná představa. Raději tedy více, než méně.

Asi takhle nějak.

Měla jsme s sebou na dokončení pletenou dětskou deku z Baby merina, chtěla jsem pokračovat v narozeninovém dárku pro svého muže a ještě si začít další deku, tentokrát háčkovanou pro mojí babičku. Opět narozeninový dárek 🙂 Na snímku ještě chybí antracitová Merino Extra fine, ze které se snažím uháčkovat čepici pro kamarádku, jen nemůžu utrefit (jak se ve Frenštátě říká) velikost.

Důkaz, že jsem nezahálela.

A že se to vyplatilo. Za 5 dnů se mi podařilo z hromádky klubíček udělat… 

Deku pro miminko. Tu jsem dělala s velkou chutí a radostí, myslela jsem na to, jak v něm bude brzy zabalený nový mrňousek. Nepletla jsem jí tam samozřejmě celou, to bych nestihla, chyběla mi tak čtvrtina + dokončení.

Rozpracovaná deka pro babičku z příze Regia Stripemania. Babička je prostě skvělá a deku si zaslouží, věřím, že z ní bude mít radost. Navíc tyhle barvy jí přesně pasují do obývacího pokoje 🙂

S háčkovanou čepicí a dárkem č. 2 jsem také pokročila, jen už to nestihla nafotit. Tak to až budu mít hotovo úplně.

Za sebe tedy můžu říct, že to bylo báječná dovolená, přesně podle mého gusta. Děti se skvěle bavily a já měla čas na své koníčky 🙂

 

Zanechte komentář