Nic zásadního tu nebude

kategorie: Zápisník | 0

… ale vlastně ano! 

Chtěla jsem psát takovou rychlovku. O tom, že jsem si dopletla svetr a je úžasný, miluju ho. Navíc je teplejší a počasí je shovívavé, už ho pěkných pár dnů nosím.

 

 

Pak o tom, že jsem si dopletla šálošátek, konečně! Tu vlnu mám asi dva roky, vážně ostuda. Ale byla mi tak vzácná, že jsem pořád váhala, na co jí použít, už bych si bývala projekty vybrala, ale zase jsem jí neměla moc. A pak jsem někde viděla návod na pletený šátek od Dropsu (návod tady) a ten se zdál být ten pravý. Pustila jsem se někdy loni v létě do pletení, ale jak to úplně nehořelo, pracovala jsem na něm dost pozvolna. Dokončit se mi ho podařilo až teď. Ale nevadí, nemusím mít všechno hotové během měsíce, některé věci si prostě ten čas žádají. Hlavně jsem ráda, že ho mám.

 

 

To máme dvě dokončení. A ještě k tomu dva začátky … 

Uzrál asi ten správný čas a já se rozhoupala a začala zapisovat. Zapisovat přesně očka a řady, barvy atd…. sepisuju návody na moje medvídky, hady, ufony… Optimisticky si maluju, že do září by to mohlo být hotové. Tak uvidíme.

 

 

A ještě jsem se pustila do zpracovávání starších páraných přízí, kterým už žádné napařování nepomůže a trochu si koledují o vyhození. Ale ještě není ten správný čas, ještě službu udělají. Vybrala jsem tak nějak ladící barvy a pustila se do nového koberečku před záchod. Tam se ta kostrbatost ztratí.

 

 

No a teď ty zásadnější zprávy. Mám nový telefon a jsem konečně lépe fotící. Hlavně je to tak rychlé a pohodlné. Vyfotím a už to tam je. Takže tyhle všechny novinky už ví všichni 3, co sledují můj profil na Instagramu a jestli chcete, můžete si mě přidat, budu ráda 🙂 Odkaz je tady . Najdete mě pod nickem Kukurukushop. A pro ty, kteří mají třeba raději Twitter, mám účet i tam – tam je to také Kukurukushop (odkaz).

 

A co vy, máte nějaký projekt dokončený? Nebo se na nějaký chystáte? Napište mi dolů do komentářů 😉

 

 

Zanechte komentář