Novinky

kategorie: Novinky | 0

Co nového u Kukuruku 🙂

Máme nové odstíny háčkovací příze Puppets Eldorado. Konkrétně melírované, přesně tak, jak je vidíte na fotce. Všechny doplnily řadu přízí o síle TK 12. Věřím, že se vám budou líbit a najdete pro ně uplatnění. Můžete vyrobit třeba něco velikonočního.

Jestli vás zajímá kompletní nabídka melírovaných přízí, klikněte sem .

V březnu vypukne ponožková mánie u Dropsu. Ve slevě jsou všechny jejich ponožkové příze a během celého měsíce je můžete zakoupit se slevou 25% (pozor – sleva se počítá z doporučované prodejníceny).

U Kukuruku se to týká konkrétně přízí DROPS Delight a DROPS Fabel. Na cestě  z Norska jsou i nové odstíny, sama se na ně moc těším. Jak jsem už mnohokrát opakovala, ponožkové příze nejsou jen na ponožky. Já si třeba plánuju uplést svetr ze dvou vláken a jedno z nich bude právě ta ponožková příze 🙂

Určitě můžete najít další inspiraci na stránkách Garnstudia.

Tento týden proběhla poslední hodina lekce mého kurzu Pletení a háčkování. Počítám, že před létem uspořádám nějakou jednorázovou lekci. Konkrétní informace zveřením na stránkách a nebo můžete sledovat aktuální dění na našich facebookových stránkách. Přidat se můžete zde.

A důležitá zpráva o provozu nakonec. Od 2.3. do 6.3 má náš Hugo jarní prázdniny. Rozhodla jsem se toho využít a vyrážíme spoelčně na menší předjarní dovolenou. V tomto odbdobí bude provoz e-shopou omezen. Všechny objednávky vyřídím až se vrátím. Je možné, že budu sem tam v dosahu internetu, ale nerada bych to slibovala.

Provoz obchodu je nepřerušen, během mé nepřítomnosti vás ochotně obslouží Dominika.

A to je asi pro tuto chvíli vše. Mějte se krásně, užívejte si každý den a nezapomínejte si udělat i čas sami na sebe.

Pavlína

Zanechte komentář