Únorové dny

kategorie: Moje tvorba | 0

Únor pro mě bývá už pár let významným měsícem. Důvodem je moje dcera, která se právě v únoru narodila. No a je to možná sentimentální, ale já ty narozeniny dětí prožívám s nimi.

Na letošní oslavu jsem si pro Esterku připravila dva vyrobené dárky a myslím, že se oba povedly. Když přimhouřím oko 🙂

Prvním je pletená vesta, taková chlupatice. Je upletená z příze Brazilia a přidala jsem k ní Elian Nicky. Bohužel už nevím, kolik jsem které spotřebovala, ale celkem ta vestička váží 190 gramů. A ještě se prásknu, že jsem neodhadla velikost (dělala jsem jí tajně, to je jasné) a je jí větší. Naštěstí je to lepší varianta – časem do ní doroste. To je to přimhouřené oko. Hlavní je, že byla s dárkem moc spokojená a líbil se jí.

 

 

Druhým dárkem byly návleky na nohy. Ty jsem tedy nepletla já, nechala jsem jí je uplést, protože jsem to už nestíhala. Povedly se moc. Líbí se mi, jak jsou veselé. Poznáte z jaké to je příze? Regia Stripemania, odstín rainbow. A ještě teda hodně z klubka zbylo, určitě dojde na nějaký další projekt.

A když už jsem u té pruhované příze, dám vám sem fotku z víkendu, kde jsem byla zachycena v pruhované čepici. To je ta z šikmých řad, o které jsem už tady psala. Na tuhle jsem si ještě napletla lem z DROPS Cotton merino, fialová k tomu přesně pasovala.

Zanechte komentář