Prázdniny

kategorie: Zápisník | 0

Děti mají prázdniny, venku bouřka a tak se bavíme po svém. Společná hra, yogi a samozřejmě moje pletení 🙂 Ještě mám kus práce před sebou a dovolená se nám pomalá blíží, tak se snažím využít každou volnou chvilku.

Prázdniny 1

Jinak prázdniny a léto bývají spojovány s termínem „okurková sezóna“, kdy se jako nic moc zajímavého neděje. To ale u mě ale nějak neplatí, pořád je co dělat. Poslední dobou se, kromě výrobě medvídků, opičáků a dalších Kukuruku postaviček, věnuji hodně intenzivně i ponožkám. Moc jsem si chtěla vyzkoušet, jak se pletou na pěti jehlicích a tak jsem si dala závazek, že do dovolené udělám každému v naší rodině jedny, ať nám není ve stanu zima na nohy.

Prázdniny 2

Tyhle ale nejsou pro mně, tyhle jsem darovala k narozeninám své kamarádce.
Během pletení jsem dělala průběžně i fotky a chystám se Vám trochu ten návod rozepsat. Sama jsem z toho měla trochu hrůzu, tvarování paty mi přišlo trochu jako sci-fi, ale nakonec to je vlastně jednoduché 🙂

Prázdniny 3

Co je ale už aktuální a z čeho mám velkou radost? Právě vychází letní číslo Pravého domácího časopisu a tentokrát jsem do něj přispěla i já, sepsala jsem návod na pletené bavlněné utěrky/hadříky/žínky (pořád nevím jak tomu vlastně správně říkat 🙂 ), tak je můžete taky vyzkoušet, jsou opravdu praktické.

Prázdniny 4

A kde časopis seženete? Seznam prodejců najdete přímo na stránkách PDČ. Pokud se Vám ho nepodaří sehnat, nezoufejte, časem dám podrobnější návod i sem 😉

Přeji Vám všem krásné prožití léta!

 

Zanechte komentář