Májová soutěž o knihu „Pletení jak na to“

kategorie: Novinky | 0

Pokud se zajímáte alespoň trochu o pletení, neměla by vás tato soutěž nechat chladnými, výhra je totiž lákavá. Máte možnost vyhrát knihu nakladatelství Metafora „Pletení jak na to“. Rozhodně je to kniha jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nedávno jsem tuto knihu chválila v recenzi, přečíst si jí můžete zde.

 

A jaká jsou pravidla soutěže? 

 

1. Zúčastnit se může každý, kdo má trvalé bydliště na území ČR (kvůli doručení poštou)

2. Podmínkou účasti je mít účet na Facebooku, protože právě tam soutěž probíhá

3. Do soutěže o knížku bude zařazen každý, kdo k příspěvku na FB stránkách Kukuruku napíše, jaká technika pletení ho láká k vyzkoušení (kterou ještě neumí) a nebo která věc z pletení mu vůbec nejde a nebo ho přímo děsí. 

Odkaz na příspěvek zde.

4. Soutěž probíhá od 2.5.2015 13:00 do 9.5.2015 12:00. Vyhodnocení proběhne následující den, což bude v neděli 10.5.2105 

5. Výherce knihy bude vylosován, šanci má tedy opravdu každý. Jméno výherce (nebo nick) bude zveřejněno zde, na blogu Kukuruku.cz a také na hlavní facebookové stránce Kukuruku. 

6. Máme jeden výtisk a bude tedy vylosován jeden výherce. 

7. Po vyhlášení kontaktujeme výherce interní poštou na Facebooku a dohodneme se na předání – buď osobně v prodejně Kukuruku ve Frenštátě pod Radhoštěm, případně zašleme poštou. Poštovné samozřejmě hradí Kukuruku 🙂

 

Výhru nám do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora, kterému tímto děkujeme!

 

Doufám, že se Vám bude cena líbit a těším se na Vaše příspěvky 🙂

 

Pavlína 

Zanechte komentář