Na tyhle časopisy se určitě podívejte

kategorie: Tipy | 0

Tento týden jsem narazila v trafice na dva časopisy o pletení a háčkování, které by neměly uniknout ani vaší pozornosti.

Je to Diana – Speciál čepice č. 8 a Sandra – Pletení pro vás

 

V Sandře jsem našla pár zajímavých copánkových svetrů a líbil se mi i pletený šátek. Blonďatá modelka se sice tváří skoro na všech fotkách ohromně vážně, ale třeba to byl záměr. Ať je to pletení seriózní 🙂

 

 

Z druhého časopisu jsem nadšená ještě víc. Velký výběr různých modelů čepic v různých velikostech, včetně pánských a dětských. Své si tam najde asi každý, obtížnost se pohybuje od úplně jednoduchých po složitější. Háčkované i pletené. Skoro zn. ideál 🙂

 

V časopise jsou určitě i modely, ke kterým se lze vrátit třeba i příští rok.

Mně se hodně líbí tyhlety puntíkaté 🙂

Samotné postupy jsou prakticky členěné – ke každému popisu je i fotka. Člověk nemusí listovat tam a zpátky aby se ujistil, že kouká na správný návod.

Za sebe tedy doporučuji minimálně prolistovat 🙂

***************************

Pokud byste si nějaký model vybrali, počítejte s tím, že většina přízí, ze kterých jsou vyrobené, se tady dají v ČR špatně sehnat (dají-li se vůbec sehnat). To ale vůbec nevadí. Řiďte se podle návinu použité příze a podle toho vyberte v podobné tloušťce jinou. Často se dá najít příze, která má na váhu stejný počet metrů, jako ta v návodu.

Zanechte komentář